WhatsApp

Oteller İçin Kurgulu Drone Çekimi Otelexpert'te

Uluslararası ölçekte projeler için yeterli, güvenilir bir kuruluş olarak alanımızda ülkemizin bilgi ve deneyim birikimine katkıda bulunmaktır.

Kurgulu drone çekimiyle otelinizin en özel hikayesini oluşturun! Tatil köyleri, oteller, turizm şirketleri için sunduğumuz otel drone çekimleri profesyonel olarak kayıt altına alıyor, oteliniz için özel kurgu süreçlerinden geçiriliyor!  

Bulunduğunuz destinasyona ait en etkileyici yerleri, sahil beldelerini, cazibe merkezlerini profesyonel dronlarla kayıt altına almak ister misiniz? Bütün bunları sizin için tam profesyonel dronelarla kayıt altına alıyor, senaryoya uygun olarak düzenliyor, hedef kitlenize uygun düzenlemelerle hazırlıyoruz.

Otelinizi Sinema Kalitesinde Özel Videolarla Tanıtın!

Sıradan tanıtımlardan sıkıldınız mı? Sizin için bir film senaryosunu aratmayan dron tanıtımları düzenleyelim! Senaryo ekibimiz oteliniz için en iyi hikayeyi oluştursun, profesyonel drone pilotlarımız en iyi görüntüleri sizin için çeksin! Modern turizmin en önemli parçalarından biri olan dron tanıtımları, rezervasyon oranlarınızı arttırmak için bir numaralı aracınız olacak! Otel tanıtım film çekimi için ekibimiz her zaman hazır ve enerjik.

Neden Kurgulu Drone Hizmeti Almalısınız?

Çarpıcı Görüntüler: Otelinizde düzenlediğiniz özel etkinlikler, bulunduğunuz destinasyonu özel kılan organizasyonlar ve daha fazlasını profesyonel dron görüntüleriyle yayınlayın! Üstelik bütün bu görüntüleri otelinizle bağdaştıracak şekilde kurgulayalım. 4K kameralar ve özel müziklerle müşterilerinize ulaşın!

Filmleri Aratmayan Görüntüler: Her gün binlerce yeni gönderinin yayınladığı dijital pazarda diğerlerinden farklı olun! Sizin videonuzu gören müşterilere izlemeye değer bir şeyler verelim.

Maliyetler: Helikopter ya da diğer havadan çekim yöntemlerine gerek yok! Sizin için profesyonel dronlar ve lisanslı pilotlarla çekim yapalım.

Turizm İşletmeleri için Profesyonel Drone Hizmeti

Dron çekimleri hedef kitlenize sunabileceğiniz en iyi görsel şovlar arasında yer alıyor! Hizmetinizi müşterilerinize detaylıca götürürken aynı zamanda sinematografik görüntüler sunabilirsiniz. Bütün bunları Otelexpert’in senaryo, dijital pazarlama ve profesyonel dron pilotlarıyla beraber kolayca yapın! Sitemiz üzerinden bize ulaşarak hemen otel drone çekimi için teklif alın.

Son teknolojiyi kullandığımız dronelarımız size 4K çekimler ya da RAW 6K kalitesini sunuyor! Youtube videoları, instagram pazarlama videoları ve daha fazlası için hizmet veriyoruz.

Kurgu ekibimiz videoyu izleyen potansiyel müşterilerinizin sizinle iletişime geçmesi için harekete geçiren müzikler, akıcı senaryo, enfes efektler ekliyor. Reklam ve pazarlama kampanyalarında yıllarca yüksek dönüşüm için kullanabileceğiniz videoları sizin için hazırlıyoruz.

Oteller İçin Kurgulu Drone Çekimi Otelexpert'te