WhatsApp

Profesyonel Drone & Fotoğraf Çekimi

Projelere Geri Dön

Sosyal Medya İçin Detay Çekimleri

Oda & Mekan Çekimleri

Genel Görsel & Ortak Alan Çekimleri

Yaşayan Fotoğraf Çekimleri

  • Sosyal Medya İçin Fotoğraf Çekimi

Günümüzde sosyal medya hesapları işletmelerin vitrinleri olarak değerlendirilmektedir. Bu yüzden ürünlerinizin veya hizmetlerinizin doğru şekilde kurgulanması ile yapılan profesyonel fotoğraf çekimi çalışmaları işletmenizi marka haline getirmek için en önemli adımlardan biri olacaktır. Ürün veya hizmetleri içeren kaliteli fotoğraflar sayesinde satışlarınızın artabileceğini biliyor muydunuz? Sosyal medya kullanıcıları içeriklerden önce fotoğraflarla etkileşime girmektedirler. Bu yüzden ilk olarak işletme sahipleri görsel iyileştirmelere gitmek zorundadırlar.

Ürün veya hizmetinize göre seçilecek arka plan ve aksesuar konseptleri ile iyi bir kurgu profesyonel bir biçimde oluşturulmalıdır.  Dikkat çekici fotoğraflar yaratmak amacıyla açık ve kapalı mekanlarda yürüttüğümüz fotoğraf çekimleri ile sosyal medyanızda paylaşabileceğiniz marka imajınızı arttıracak görsellere sahip olabilirsiniz. Kokteyl, havuz, gerçek misafir deneyimleri, çiçek, mobilya vb. detay çekimleri gerçekleştirerek potansiyel müşterilerinizin ürün veya hizmetiniz hakkında detaylı bir şekilde bilgilenmesini sağlamaktayız. Kullandığımız profesyonel dijital fotoğraf makinelerinin yanı sıra daha iyi çekimler yapmak adına profesyonel drone çekimi kurgularını da yürütüyoruz. Ürün ve hizmetlerinizin ultra renk ve görüntü kalitesi ile her açıdan fotoğraflanması için en iyi fotoğrafçılık hizmet veren firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Uzman fotoğraf ekibimizle birlikte yürüttüğümüz çalışmalarla işletmenizin tüm sosyal medya fotoğraf çekimlerini üstleniyoruz. Sosyal medya yönetimi hizmetimizle fotoğraf çekim hizmetimiz birleştirildiği taktirde düzenli periyotlarla yeni fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyoruz.

  • Oda ve Mekan Çekimleri

İster büyük bir otel ister butik bir otel olsun profesyonel fotoğraf çekimi potansiyel müşterilerinizi çekebilmek için en önemli adımlardan biri olacaktır. Otel çekimleri otelin uzaktan görünümünü, yiyecek ve içecekleri, otel içinde bulunan eğlence alanlarını ve otel odalarını kapsamaktadır. Tatil için bir otel arayan kişilerin otelin avantajlı olanakları hakkında bilgilenmelerini sağlayacak fotoğraf çekimleri, bu yüzden profesyonelce yürütülmesi gereken bir hizmettir. Karar verme aşamasında oldukça etkili olan oda fotoğrafları, fotoğraf ekibimiz tarafından ayarlanan ışık, açı, renk ve kontrast seviyelerini daha ilgi çekici hale gelmektedir. Hazırladığımız, gerçeği yansıtan özel kurgular ile misafirlerinize tatillerinin ön izlemesini yaşama şansı veriyoruz. Fotoğraf çalışmalarında acele davranmıyor, otelinizin en iyi alanlarını keşfederek, gerçek görüntüler yakalamaya çalışıyoruz.

  • Genel Görsel ve Ortak Alan Çekimleri

İşletmenizde tüm acenta, iş ortakları ve online dünyanın vitrinini oluşturan en önemli çekimlerden biri olan ortak alan ve genel görsel çekimlerini gece ve gündüz olarak sınıflandırarak profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Drone ile otelinizin içinde bulunduğu manzarayı en iyi şekilde değerlendirerek farklı açılarla otelinizin kuşbakışı fotoğraflarını çekiyoruz. Fotoğraf kurgularını yaparken bir fotoğrafçı gibi düşünmek yerine kendimizi otelinizin bir müşterisi olarak görüp, ne tür fotoğrafları görmek istediğimizi ve otelinizde neleri merak ettiğimizi düşünerek adımlarımızı atıyoruz. Ortak alan çekimlerinde genellikle oluşturduğumuz kurgulardan ziyade, gerçek misafirlerin otelinizde yarattığı ambiansı yakalamaya çalışarak daha sıcak ve samimi fotoğraflar yakalamaya çalışıyoruz.

Otelexpert ile sadece kaliteli görsellere sahip olmak yerine yaptığımız kurgu çalışmaları ile satış hacminizi yükseltecek ilgi uyandırıcı otel görsellerine sahip oluyorsunuz. 10 yılı aşkın süreyle yaptığımız profesyonel otel çekimleri için referanslarımızı kontrol edebilirsiniz. Unutmayın ki otelinizin büyümesi için yapmanız gereken ilk yatırım profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti almaktır.

Please ask our reseller prices or partnership details!

Contact Us

DİĞER PROJELER