WhatsApp

Otel Danışmanlık Hizmetleri

Her projemize ayrı heyecan ile başlıyor en iyisini yapmak için çalışıyoruz. İşletmenizin ihtiyacı olan tüm hizmetleri profesyonel ekibimizle, iş ortamındaki deneyimlerimizi zenginleştirerek sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Dijitalde başarılı olmak isteyen turizm işletmeleri için profesyonel çözümler sunuyoruz! Otelinizin yurt dışında ve yurt içinde dijital görüntüsünü oluşturuyor, sizi potansiyel müşterilerinize ulaştırıyoruz! Otelexpert alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla, turizm odaklı reklam hizmeti almanızı sağlıyor, veri temelli pazarlamayla sizi hed eflerinize ulaştırıyor!

Turizm işletmeleri için profesyonel otel danışmanlık hizmetleri sunuyor, sizi sektörünüzde en ön sıralara taşıyoruz! Hizmetinizin kapsamını bilen, hedef kitlenizi tanıyan profesyonellerle çalışarak bütçenizi en yüksek verimlilikle kullanın!

Otelexpert uzmanları turizm pazarlama alanında profesyonel yaklaşımıyla, pazarlamaya dair bütün zorlukların üstesinden gelmenizi sağlıyor, başarıya giden yolda sizin için özel bir rehber oluşturuyor. Otel danışmanları sayesinde karşılaştığınız bütün sorunları detaylı olarak inceliyor, çözümleri sizinle beraber oluşturuyoruz. İşinizi büyütmeniz, potansiyel müşterilere ulaşmanız için için web sitenizi oluşturuyor, hedefler belirleyerek ilerlemenizi sağlıyoruz.

Dijital dünyada potansiyel yüksek fakat rakiplerin sayısı artıyor! Rakiplerinizin analizini yapmak, sektörünüzde diğer otellerin dijital ortamda neler yaptığını görmek ister miydiniz? Otelexpert sizin için rakiplerinizin tüm hareketlerini inceliyor, güçlü ve zayıf yönleri üzerinden ilerleyerek size daha iyi bir dijital pazarlama stratejisi sunuyor!

Oluşturulan stratejileri doğru ve güçlü adımlarla takip etmek oldukça önemli! Bu noktada da otel danışmanlık hizmetleri sizin için devam ediyor. Oluşturduğumuz stratejiler için en iyi bütçe planı, uygulama yöntemleri, taktikler ve daha fazlasını sizinle beraber yapıyoruz!

Otelexpert internet üzerinden müşteri kazanmak isteyen oteller için tamamen turizm alanında kendini geliştirmiş uzmanlarla beraber kusursuz bir hizmet sunar. Sizin için sitenizi inşa eder, tüm platformlarda var olmanızı sağlar, pazarlama faaliyetlerinizi yürütürüz! Etkili sosyal medya yönetimimizle reklam bütçenizi daha optimal hale getirir, potansiyel müşterilerin sizi bulmasını sağlarız. Unutmayın, sadece turizm firmalarıyla çalışıyor ve bu alanda ustalaşıyoruz. Size uzun süreli sözleşmeler değil sonuç sağlıyoruz! Artan trafiğiniz, etkileşim sayılarınız, görünürlüğünüz hizmetimizi daha iyi tanımanızı sağlayacak.

Dijital dünyada tüm çalışmalarınızı bize devredin, siz işinizi yaparken biz milyonlarca potansiyel müşteriyle tanışmanız için profesyonel bir hizmet sunalım! Otelexpert veri temelli sonuçlarla Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi turizm dijital pazarlama ajansı olma yolunda ilerliyor.

Misyonumuz
Sektördeki ihtiyaçları anlamak ve en son teknolojileri kullanarak işletmeleri güçlendirmek; müşterilerimize yaratıcı, etkili ve sürdürülebilir çözümler sunarak sektörde öncü olmaktır.
Biz, konaklama deneyiminizi unutulmaz kılmak için buradayız. İşletmenizi büyütmek ve başarıya ulaştırmak için profesyonel ekibimizle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.
 
Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmek ve sektörde bir adım öne çıkmalarına yardımcı olmak vizyonumuzun temelini oluşturuyor. Sizin başarınız, bizim başarımızdır.