WhatsApp

Hakkımızda

Her projemize ayrı heyecan ile başlıyor en iyisini yapmak için çalışıyoruz. İşletmenizin ihtiyacı olan tüm hizmetleri profesyonel ekibimizle, iş ortamındaki deneyimlerimizi zenginleştirerek sizlere daha iyi bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Otel Expert 2018 Yılın'da 10 Yılı Aşkın Deneyimleri ile Profesyonel Bir Ekibin Bir Araya Gelmesi Sonucu Kurulmuştur.

 

Dünya ve Türkiye'de İlk Kez; Profesyonel Fotoğraf & Tanıtım Filmi Çekimi,Sosyal Medya Yönetimi,Web Site Mimarisi,Kanal Yönetimi ( Channel Manager ), Çağrı Merkezi Hizmeti ve Satış Pazarlama Yönetimi Gibi Bir Otelin İhtiyaç Duyacağı Tüm Hizmet Başlıklarını Tek Çatı Altında Toplamayı Başarmıştır.

Şehir Otellerden Butik Otellere, Villalardan Apart Otellere, Resort Otellerden, Campinglere, Termal Otellerden Kayak Otellerine Kadar Uzanan Geniş Yelpazemiz ile Konaklama Hizmeti Veren Tüm İşletmecilerimizin Yanında Olmanın Gururunu Yaşıyoruz.. 

Uzman Kadrosu ve Tüm Türkiye'ye Uzanan Hizmet Ağı İle Otel Expert Siz Değerli Otelcilerimize Bir Telefon Kadar Yakın !

Misyonumuz

Amacımız ; Bungalow & Camping'den Şehir Otellerine, 5 Yıldızlı Resort Otellerden Apart Otellere, Villalardan Butik Otellere Kadar Tüm Konaklama İşletmelerini ' Djital & Online Dünya' ile Buluşturmaktır.

Vizyonumuz

Turizm Sektörünün Öncü Dijital Pazarlama & Danışmanlık Şirketi Olarak, Müşterilerimizin Memnuniyetini Önümüzde ki Yıllara Aktarmak..