WhatsApp

Web Site Dizayn

Projelere Geri Dön

Piyasa & Rakip Analizi

Mobil / Tablet ve Tüm Ekranlara Uyarlanabilen Duyarlı ( Responsive ) Tasarım

Online Rezervasyon Modülü

Whatsapp & Chat Hattı

Teknik Destek ve Güncelleme Hizmetleri

Sınırsız Dil Ekleme / Silme / Düzenleme

SMS İle Rezervasyon Bildirimi

E-Posta İle Rezervasyon Bildirimi

  • Piyasa Rakip Analizi

Sektör bazlı yapılan değerlendirme de bulunan diğer firmaların sanal ortamda varoluşlarını tarafımızca inceliyoruz. Karşılaştırmalar yaparak ne yapabilirizi araştırıyoruz.  Kurumsal web sitenizinnsizin taleplerinize göre elde ettiğimiz deneyimlerle sanal ortamda ki yerinizi  sağlamlaştırıyoruz. Böylelikle güncel bilgilerden haberdar olmuş olursunuz. Rakiplerinizden geri kalmamış hatta yeni bilgiler ve yeni güncellemeler  ekleyerek bir adım öne geçme fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Buna bağlı olarak sitenizin bilinirliği aynı zamanda talebiniz artmış oluyor.

  • Mobil /Tablet ve Tüm Ekranlara Uyarlanabilen Duyarlı (Responsive) Tasarım

Öncelikle tablet, telefon ya da bilgisayarlarınızın uyumlu olabileceği bir yazılım oluşturuyoruz. Çeşitli web site tasarımların daha hızlı çalışmasını sağlamak için Amazon tabanlı sunuculardan destek alıyoruz. Web site tasarımına oldukça önem gösteriyoruz. Siteye gelen ziyaretçilerin odaklanabilmeleri için tasarımı karmaşıklıktan kaçınarak siteye gelen ziyaretçinin dikkatini çekebilecek şekilde oluşturuyoruz. Müşteri kitlesine daha kolay ulaşabilmek adına oluşturduğumuz tasarımlar müşteriyi daha kolay bir şekilde verdiğimiz hizmete yönlendirilmesini sağlıyor. Müşterinin ilgi ve odağının bize dönük olması için yapılan  tasarımlar değerlendirmelerden geçerek sunuluyor.

  • Online Rezervasyon Modülü

Oluşturulan web site dizayn ile ziyaretçi kolaylıkla rezervasyon yaptırabilir ayrıca bunun  için ek bir masrafa tabi tutulmaz . Müşteri bulunduğu konumdan istediği yerden  uygun olanı seçebilme imkanını sunuyoruz. Böylece müşteri rezervasyon yaptırmak için yol masrafına maruz kalmaz.  7-24 rezervasyon yaptırabilir müşterilerinizin istedikleri zaman diliminde site ziyareti yaparak dijital ortamda alışveriş yapma hakkını onlara vermiş olursunuz.

  • Whatsapp & Chat Hattı

Sitenizin ana sayfasında çıkan iletişim hattına tıklayarak kolay bir şekilde iletişim sağlayabilirsiniz. Web sitenizin Whattsap iletişim hattından kolaylıkla  ulaşabilir şikayet veya isteklerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz. Böylelikle daha kolayca iletişim kurabilir ve taleplerinizi  iletebilirsiniz.

  • Sosyal Medya Akış Özetleri Entegrasyonu

Sosyal medyada paylaştığınız içeriklerin aynı anda web sitenizde de paylaşımını sağlayan bir kurulum imkanı sunmaktayız. Şöyle ki sosyal medyada etkileşimde bulunduğunuz müşteriler web sitenizde görünüm kazanacak böylece şeffaflık kazanarak sitenize gelen ziyaretçilerle bunu paylaşmış olacaksınız.Sitenize  uğrayan ziyaretçiler sosyal medyada size yöneltilen istek ve şikayetleri okuyarak kafasında oluşan soru işaretlerini giderebilir siteniz ve çalışma şekliniz hakkında fikir sahibi edinmiş olur. Ayrıca sosyal medyada paylaştığınız içeriklerin web sitesine aktarılması işinizi kolaylaştırmış olur.

  • Teknik Destek ve Güncelleme Hattı

Web dizaynını ziyaretçinin çözebileceği şekilde oluşturduğumuz için teknik destek hattına kolayca ulaşabiliyor. Çalışma saatleri boyunca ek bir ücret ödemeden istediğiniz güncellemeler sağlanıyor. Değişikleri oluşturarak taleplerinize anında geri dönüş fırsatı elde etmiş oluyorsunuz. Oluşabilecek herhangi bir piruze karşı 7-24 teknik destek hattıyla ulaşma imkanı sunuluyor. Böylece sitenizin devamlılığı sağlanmış oluyor.

Site ve  Yönetim Paneli Özellikleri

- Mobil Uyumlu Tasarım

- Gelişmiş Yönetim Paneli

- Sınırsız Dil Ekleme/Silme /Düzenleme

- Sms , e-posta ile rezervasyon bildirimi

- Rezervasyon istek formu

- Rezervasyon sorgulama sistemi

- Üyelik şartı olmadan rezervasyon sistemi

- Dönemsel Fiyat Oluşturma

- Rezervasyon takibi oluşturma

- Personel ekleme/silme/düzenleme

- Belge ekleme/silme/düzenleme

- Yorum ekleyebilme özelliği

- Etkinlik ekleme/silme/düzenleme

- Kurumsal sayfayı yönetebilme

- Hizmetlerimiz kısmı sayfa yönetebilme

- Sayısız menü ekleme/silme/düzenleme

- Sayısız haber ekleme/silme/düzenleme

- Sayısız fotoğraf galeri ekleme/silme/düzenleme

- Sayısız video ekleme/silme/düzenleme

- Toplu mail gönderme

- NetGsm SMS modülü

- İleti Merkezi SMS Modülü

- Firma hakkında bilgiler, site başlığı hakkında, site logosu hakkında, anahtar kelime ve site açıklaması hakkında yönetim

- İletişim sayfa yönetimi

- Sosyal medya link yönetimi

- Sef Seo link yapısı

- İletişim kısmına gelen mesajları e-posta olarak gönderebilme

- Yazı bölümlerini hızlıca düzenleyebilme

- Sayfa alt bölümündeki (Footer Bölümü) bağlantıları düzenleyebilme

- Mobil Whatsapp ve Telefon arayabilme

Please ask our reseller prices or partnership details!

Contact Us

DİĞER PROJELER