WhatsApp

Satış & Pazarlama Yönetimi

Projelere Geri Dön

Türkiye Avrupa Amerika Çin ve Tüm Dünya Pazarlarında İşletmenizi Satışa Sunalım !

İşletmenizin tüm satış politikasını ve fiyat listesini otelinizin rakip analizleri piyasada yer alan diğer işletmelerin satış politikalarını turizm genel piyasa durumu ve online kanal verilerini inceleyerek belirleyelim !

En doğru fiyatı satılabilir fiyat olarak belirleyip Otel yönetiminin onayı ile forcast durumuna göre anlık olarak arttırıp azaltma promosyon tanımı ve Hediye Promosyon Yönetimi sağlayalım !

İşletmenizin pazarlama aşamasından misafirin kapıya gelip satışın bitme aşamasına kadar olan süreçteki tüm sosyal finansal kurumsal ve gelişimsel faaliyetlerini yürütelim !

İşletmeniz adına Türkiye ve Uluslar arası tüm kanallara kayıt işlemlerini tamamlıyor ve yayınlanana kadar ki geçen tüm resim içerik fiyat müsaitlik özellik koşul ve ödeme yöntemlerini tamamlayalım !

Misafirlerin size erişir hale gelme aşamasına kadar olan tüm mapping ve üyelik aşamalarını sizler için kusursuz kılalım !

Tüm dünya pazarlarında işletmenizi satışa sunmamızı ister misiniz?

İşletmeniz hakkında satış politikası diğer işletmelerin satış politikası otelinizin rakip analizini ve turizmin genel piyasa durumunu inceleyelim. İşletmeniz satış politikasını tam anlamıyla yerine getiriyor mu ya da uygulanan politika doğru geri dönüşler sağlıyor mu bunun hakkında araştırmalar yaparak gereken düzenlemeleri yapalım. Rakiplerinizle aranızdaki farkı oluşturalım ki görünürlüğünüz bir o kadar daha artsın.

Fiyatlandırmayı doğru olarak belirleyip forecast durumuna göre anlık olarak belirleyip arttırıp azaltarak promosyon tanımını sağlayalım. Sektörde gelişen dönemsel yoğunluğun farkına varıp bu dönemlerde ne yapmamız gerektiğini düşünelim. Talebin artışına bağlı olarak arttırılan fiyatlandırmalar için ziyaretçiyi heveslendirecek paketler düzenleyelim.

Süreci başından başlayarak son aşamasına kadar gelişen otel satış pazarlama sürecini takip ederek işinizi kolaylaştıralım. Pazar çevresi ve pazardaki fırsatları analiz edip etki eden faktörlere göre bir başlangıç yapalım. Seçtiğimiz pazar hedefine göre taktikler planlayıp faaliyetleri yerine getirelim.

İşletmenize adına Türkiye ve diğer tüm ülkelere kanal kayıt sürecini tamamlıyor yayınlanana kadar geçen tüm süreçte resim içerik fiyat müsaitlik özellik koşul ve ödeme yöntemlerini tamamlayalım. Türkiye ve tüm dünya ülkelerinde satış kanalı entegrasyonu oluşturalım. Böylece diğer ülkelerde de verdiğimiz hizmet halihazırda planladığımız hizmetle eşdeğer olsun.

Ziyaretçilerin size ulaşımını daha kolay hale getirelim. Böylece hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarruf etmenizi sağlayalım. Ziyaretçilerin web siteniz üzerinden kolayca randevu sistemiyle alım işlemini gerçekleştirmesi bulunduğunuz konuma gelmelerinden daha hızlı gerçekleşir. Bu durumda siz satış işlemini daha önceden gerçekleştirdiğiniz için finansal açıdan hem kendinizi korumaya alırsınız hem de paranız cebinize daha kolay ulaşır.

Türkiye, Avrupa, Amerika, Çin ve Dünya Pazarına Kaydolun

Bilindiği üzere iç ve dış pazarlarda sayısız acenta ve online & offline kanal vardır. Oteller risk almaktan korktukları için birçoğuyla çalışmaktan çekinir haldeler. Bundan dolayı da elde edecekleri karlardan maruz kalıyorlar. Yani sürekli zarar etmeyelim düşüncesinde oldukları için elde edecekleri gelirleri görmezden geliyorlar. Biz ise artık bunu kanal yönetimi ile mümkün kılıyoruz. Oteliniz yerine Türkiye ve diğer tüm ülkelere kanal kaydınızı yaparak yayım sürecine kadar olan resim, içerik, fiyat müsaitlik, özellik koşul ve ödeme yöntemlerini yerine getiriyoruz. Misafirlerin size ulaşımına kadar geçen tüm süreci, üyelik işlemlerini tamamlıyoruz. Sizin yerine uluslararasılaşmaya gidiyoruz. Size dünya ülkelerinde bilinirlik kazandırıyoruz. Bu da size prestij olarak geri dönüyor. Hizmet verdiğiniz ükelerdeki müşterilerinizle etkileşim de olmak ve onların görüşlerini elde etmek firmanızın değer kazanmasını sağlıyor. Sitenizin ziyaret edilme sayısının artışını destekliyor ve böylece çevrenizin daha da gelişimini sağlıyor.  Bunun sonucunda siz müşteriyle sadece konaklamaya geldiklerinde onlara vereceğiniz hizmet sırasında etkileşimde bulunuyorsunuz.

Satış & Pazarlama Yönetimi

İşletmenizin otel satış pazarlama sürecinin başından sonuna kadar gelişen süreçte; satış politikaları, rakip firmalar, rakip firmaların fiyat analizi, turizm sektörünün piyasadaki genel durumu ve ona göre ilerlenecek tüm ilgili konuların belirlenmesini sağlıyoruz. Turizm sektörünün dönemsel olarak yoğunluk yaşadığını ve buna bağlı olarak bu dönemlerde ne yapılması gerektiğinin peşine düşüyoruz.  Sektörde diğer firmaların belirlemiş olduğu fiyat listelerini analiz ederek sizin için doğru olan fiyatlandırmayı yapıyoruz. Böylece size gelen ziyaretçilerin oluşturulan fiyatlandırma sayesinde memnuniyetini test ederek bakış açışı kazandırmış oluyoruz. Oluşturduğumuz fiyatlandırma üzerinden forcast durumuna göre anlık arttırıp azaltarak promosyon ve hediye promosyon yönetimi sağlıyoruz. Böylece müşteriyi cezbetmenin bir yolunu daha bulmuş oluyoruz. Müşteri otellere talebin fazla olduğu bir dönemde rezervasyon yaptırmak isterken fiyatlandırmanın uygun olmayışından kaynaklı bu isteği kırılacağı için yapılan promosyonlarla ilgi odağı olmayı sağlayabiliriz ve bu konuda müşteriyi daha çok isteklendirebiliriz. Otel rezervasyon sistemleri kısmında yönetimini üstlenerek rezervasyonu daha kolay sistematik bir hale getiriyoruz. Müşteriye tek bir tuşla rezervasyon yapabilme şansını veriyoruz. Böylece ek masraf ödemeden rezervasyon yapmanın kolaylığını karşı tarafa geçirmiş oluyoruz. Müşteri coğrafi konumu nedeniyle gelip rezervasyon yaptırmak vazgeçme eğilimi gösterecekken bu kolaylıkla onlara alım işlemini gerçekleştirebilmeleri için bir yol göstermiş oluyoruz. Otelinizin pazarlama aşamasından müşterinizin konaklamaya gelene kadar oluşturduğu süreçte sosyal, finansal ve gelişimsel süreçlerini tamamlıyoruz.

DİĞER PROJELER