WhatsApp

Kurumsal Kimlik

Projelere Geri Dön

Logo Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit / Adres Kart / Fatura Kartı

Takvim çalışması

Antetli zarf tasarımı

Antetli kağıt tasarımı

Bülten / duyuru / ilan

Faks tasarımı

Rapor taslakları

Not defteri

bloknot tasarımı

Kurumsal Kimliğinize lazım olacak her detayda yanınızdayız!

Marka karakteriniz, kurumsal kimliğinizde hayat bulsun! İhtiyacınız olan kurumsal kimlik ürünleriyle markanıza güçlü bir görünüm kazandırıyoruz.

Logonuz Akılda Kalsın!

Logo tasarımı, markaların kişiler tarafından akılda kalmasını ve algılanmasını sağlar. Bu bakımdan logo bir şirketin kurumsallığına, vizyonuna uygun tasarlanmalı. Ayrıca, şirketin hitap etmek istediği hedef kitleye, marka ve şirketin ilk izlenimini bıraktığı etkili bir tanıtım aracıdır. Zekice ve profesyonelce tasarlanan logolar insanları etkileyip akılda kalmalarını sağlamıştır. Bu gibi durumlarda akılda kalıcı olmak firma veya kurumlara ekstradan potansiyel katacaktır.

Promosyon Ürünleriyle Markanız Hayatın İçinde

Marka bilinirliğinizi etkili bir yolla artırmak için potansiyel müşterilerinizde olumlu duygular yaratacak promosyon ürünleri tasarlıyoruz. 

Müşterileri Size Getiren Tabela ve Yönlendirmeler

Üretim tesisinizin, ofisinizin veya yeni açılan şubenizin tabela ve yönlendirmelerini tasarlıyoruz. Faaliyet gösterdiğiniz alan ne olursa olsun, dikkatleri markanızın üzerine çekiyoruz...

Kurumsal kimlik; belirli aşamalardan oluşan özenli bir sürecin sonunda yaratılmış, markanın genel anlaşını ve tavrını ifade eden unsurlar bütünü olarak tanımlanabilir. Bu unsurların en önemli ayağını görsel öğeler oluşturur. Kurumsal kimlik çalışması sonucu yaratılmış tüm öğeler, markanın müşterileri ve genel anlamda dış dünya ile iletişime geçmesi noktasında öncelik araçlardır. Bu nedenle görsel unsurların, markanın ürün ya da hizmetlerini desteklemek için yaratmak istediği algıya doğrudan hizmet ediyor olması gerekir.

Please ask our reseller prices or partnership details!

Contact Us

DİĞER PROJELER