WhatsApp

Grafik Tasarım Hizmetleri

Projelere Geri Dön

Logo Tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kartvizit Tasarımı

Mail İmza Tasarımı

Mailing Tasarımı

Banner Tasarımı

Afiş Tasarımı

Menü Tasarımı

Görsel Tasarımlar ve Daha Fazlası !

Grafik tasarım, yeteneğin hayal gücü ile birleşmesi sonucunda doğan ve aktarılmak istenen düşünce, ürün veya fikrin önce zihinsel teması oluşturulup sonrasında teknoloji sayesinde dijital ortama aktarılması olayıdır. Tasarım insanlığın ilk çağlarından bu yana gelen bir olgu aslında, duvarlara çizilen resimler, kitaplarda kullanılan figürler vb. gibi birçok ortamda karşımıza çıkarak aklımıza kazınması istenen mesajları bize iletir. Otelexpert ekibi olarak size logo tasarımı, web grafik tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı, kartvizit tasarımı, mail imza tasarımı, mailing tasarımı, banner tasarımı, afiş tasarımı, menü tasarımı, grafik tasarım hizmetleri ve daha fazla hizmetleri sizlere sunmaktayız.

Logo Tasarımı

Logo bir firma için kimlik niteliği taşır. Reklam olarak her ne kadar ön planda gibi görünmese de logonun etkisi çok önemlidir. Akılda kalmalı, dikkat çekici olmalı ve firma ile özdeşleşmeli. İyi bir logo tasarımının markaya olan güveni dahi arttırmakta olduğu fark edilmiştir.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Firmanızın profesyonel görünmesini sağlamak, müşterilerinizin firmanızı bir bakışta tanımasını sağlamak, firmanızı içeriden ve dışarıdan temsil eden bir üründür. Çalışmanın temeli firma ismi ve amblemden harmanlanan logodur.

Kartvizit Tasarımı

Kartvizite çok önem verilmese de reklam ve tanıtım araçları arasında en önemli konumda aslında. Kartvizitler iş hayatında kimlik kadar önemli konumdadır. Katıldığımız etkinlikte, yemekte, arkadaş ortamında dahi kartvizit alışverişi yapılır. Bir marka ilk intibasını aslında kartvizit uzatıldığında alır. Yaratıcı ve dikkat çeken bir kartvizit insanlar arasında paylaşılır ve siz olmadan markanızı temsil etmeye devam eder. Bir kartvizitin kalitesi firmanın markasına ve reklamına ne kadar özen ve önem gösterdiğinin kanıtıdır. Diğer reklam ve tanıtım araçlarına göre kartvizitler bütçe dostu ürünlerdir.

Mail imza Tasarımı

Mail imza kurumsallaşma veya markalaşma hedefi olan bir firma için olması gereken bir unsurdur. Mail imza firmanın kurumsallaşmaya adım attığının göstergesidir. İmza olmayan mailler karşı taraf için güvensizlik oluşturabilir, bu da e-postanızı ciddiye alınmamasına sebebiyet verebilir. Mail imzası o şirkete bağlı bir çalışan olduğunuzun kanıtlar ve size bir kimlik kazandırır.

Mailing Tasarımı

Günümüzde internet pazarlama araçlarının en popüler hali durumuna gelen mail pazarlama firmaların kitlelere daha kolay ulaşmasını sağlamakta. Firmalar bazen otomatikleştirilmiş mail gönderen programlar kullansa da istedikleri başarıya ulaşamamakta, bunun en başında gelen sebep ise mailing tasarımı olmaması veya kötü hazırlanmış olmasından kaynaklı. Gönderilen bir mail de dikkat çekici, özenle hazırlanmış bir mail tasarımı kullanıcının dikkatini çekmeli ve en azından sitenize uğrayıp bir göz gezdirmek için merak uyandırmalıdır. Tebrik ve davet mesajlarında, hizmet ve ürün tanıtımlarında, organizasyon açılışında, firmanın düzenlediği kampanyalar vb. alanlar için mailing tasarımı oluşturulabilmektedir.

Banner Tasarımı

Bir web siteye girdiğinizde dikkatinizi çekecek olan ilk şey site tasarımındaki bannerdir, mağazanın vitrini online ortamda bannerdir. Bir banner dikkat çekici olmalı, istenilen kitleye iyi hitap etmeli, özgün olmalı, marka kimliğini yansıtmalı ve mesajı görsele en iyi şekilde aktarmalıdır. Banner harekete geçirici olmalı ancak dikkat odağını dağıtmamalıdır. Kişiyi web sitesinden uzaklaştırmak değil içeride daha fazla vakit geçirmesini hedeflemekte ve harekete geçirici özellikte olmalıdır.

Afiş Tasarımı

Afiş hem markanın tanıtımını hem de ürün veya hizmetin tanıtımını da öncelikli olarak içermelidir. Afiş tasarımında görsel etkinin doğru kullanılması, ürünün tüketiciye cazip ve çekici görünmesi hedeflenir. Tasarımdaki amaç kaliteden ödün vermeden arzu edilen etkinin tamamını yakalamaya çalışmaktır. Afiş tasarımı gözü yormamalı, gerektiğince sade fakat dikkat çekici olmalı.

Menü Tasarımı

Firmanızı tam anlamıyla yansıtacak öğelerle donatılan menülerde, aranılan rahat bulunmalı ve tercih yapmakta sıkıntı çekilmemelidir. Önemli unsurlar göz önüne alınmalı, menü ve içerik özenle hazırlanmalıdır. Menü tasarımı içerisinde tüketici istediğini kolaylıkla bulmalı ve menüde gezerken keyif almalıdır. İlk başta görsel olarak tüketiciyi memnun etmelidir.

Görsel Tasarımlar ve daha fazlası

Görsel tasarımların modern dünyamızda oynadığı rol göz ardı edilemeyecek kadar fazla. İşletmelerin potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için rekabet ettiği dijital dünyada grafik tasarımının vazgeçilemez bir konumda olduğunu belirtmek isteriz. Bir markanın en iyi biçimde anlatılması için grafik tasarım teknikleri çok büyük önem arz ediyor. Size ihtiyacınız olan en iyi ve kaliteli görsel hizmetleri ekibimizce hazırlıyoruz ve farklınızı ortaya koymak için çalışıyoruz.

Please ask our reseller prices or partnership details!

Contact Us

DİĞER PROJELER