WhatsApp

Otel Web Sitesi

Web siteniz ziyaretçileri, potansiyel bir müşteriye dönüştürmek için yeterli mi? Peki, sahip olduğunuz otel web sitesi, kurumsal kimliğiniz ve işletme değerinizle örtüşüyor mu? Otel Expert, web site ve işletme değerini arttıracak tasarımlarla öncü oteller arasında yer almanızı sağlıyor! Web siteniz, dijital dünyada görünen yüzünüzdür. Otel Expert uzmanları, otelinizle ilgili kapsamlı bilgilerin, ilgi çekici tasarımların ve profesyonel fotoğrafların yer aldığı kurumsal web sitesi tasarlar!

Turizmle ilgilenen işletmeler için en önemli konu insan etkileşimini yükseltmektedir. Otel Expert’in detaylı analiz ve raporları ile web sitenizin, işletmenize kattığı değeri görebilirsiniz. İşletmenize yaptığınız yatırımların karşılığını almak ve geniş bir kitleye ulaşmak için bizimle iletişime geçin!

Kurumsal Web Sitesi Nasıl Olmalı?

Turizm sektöründe yer alan işletmeler, online ortamlarda etkili bir strateji yürütmelidir. OTA hesaplarından sosyal medya platformlarına kadar uzanan bu yolculukta, en önemli alanlardan biri web sitelerdir. Müşterileriniz sizi farklı mecralardan bulmuş olsa dahi mutlaka web sitenize göz atar. Web siteniz, en etkili reklam ve tanıtım araçlarınızdan biridir. Otel Expert’in sertifikalı uzmanları, bu doğrultuda detaylı veri analizleri ile işe başlar.

Sizin için hazırladığımız web sitesi, kullanışlı arayüzü ve sade tasarımıyla ilk etapta dikkat çeker. Ziyaretçilerin web site içinde hızlı ve keyifli şekilde gezinmesi için tüm optimizasyonlar yapılır. Site içinde yer alan detaylı bilgi ve profesyonel fotoğraflar sayesinde ziyaretçiler artık potansiyel bir müşteridir. Kolay kullanılabilen panel ve kolay rezervasyon imkanı ise potansiyel müşterilere anında ulaşmanız için tasarlanır. Otel web sitesi yaptırarak binlerce kişiye ulaşmayı düşünüyorsanız Otel Expert’in uzmanlarıyla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Otel Ve Tesisler İçin En İyi Çözümler

Otel Expert, on yılı aşkın deneyimiyle işletme ve marka değerini arttırmaya devam ediyor! Günümüzde otel misafirlerinin %90’lık bir bölümü, rezervasyonlarını online kanal aracılığıyla gerçekleştiriyor. Siz de kıyasıya rekabetin içinde ön sıralarda yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin!

Web sitenize özel sunduğumuz hizmetler ve otel web sitesi yapan firmalar arasından bizi ayıran avantajlarımızdan bazıları:

Web Site Ve Pazar Araştırması

Halihazırda bir web siteniz varsa, gerekli olmayan çalışma ve kaynaklarla ilgili araştırma yapıyoruz. Web sitenizde geliştirilmesi gerekenler, hiç olmaması gereken özellikler ve daha fazlasıyla ilgili detaylı bir analiz sunuyoruz.

Rakip Analizi

Sektörün en iyilerine dair yaptığımız araştırma ile rakiplerinizin durumuyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için rakiplerinizle hangi durumlarda yarıştığınızı gösteriyoruz. Ucuz otel web sitesi yaptığını iddia eden pek çok firma, rakipleriniz hakkında yanıltıcı bilgi verir. Bu sayede sitenizin daha etkili ve iyi tasarlandığını iddia eder. Otel Expet,

Strateji

Dijital pazarlama kanallarında yükselmek ve görünürlüğünüzü arttırmak için Otel Expert’in uzmanları strateji planı hazırlar. Stratejiniz anahtar kelime, içerik, görsel, domain vb. birçok alana yönelik oluşturulur.

Müşteri Kazanımı Ve Geri Dönüş Oranları

Web sitenizin başarısını gösteren en önemli konulardan biri müşteri kazanımı ve geri dönüş oranlarıdır. Sertifikalı uzmanlarımız otel web sitesi yapan firmalar ve diğer şirketlere oranla bu konudaki başarısını istatistiklerle kanıtlamaktadır.

SEO Optimizasyonu

Organik trafiğin yükseltilmesi, Google aramalarında üst sıralarda çıkmak gibi beklentileriniz için SEO çalışması yürütüyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde sitenize özel sunacağımız analiz raporları ve strateji planlarına dair geniş bir bilgiye ulaşabilirsiniz.

Otel Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Kullanıcı dostu kurumsal web tasarım ile öne çıkan Otel Expert, kısa sürede işletme değerini arttıracak çözüm önerileri sunar. Sektörde geçirdiğimiz uzun yıllar ise konaklama ve turizm alanına yönelik geniş bir tecrübeye sahip olmamızı sağladı. Bizimle çalışıp web sitesi yaptırmak istediğinizde şu avantajlara da sahip olursunuz:

  • Otele dair konum bilgisi, sunulan hizmetler, sosyal alanlar, fiyat tarifeleri, yakın konumlarda gezilecek yerler ve çok daha fazlasıyla ilgili detaylı içerikler hazırlanır,
  • Responsive tasarım ile farklı cihazlardan bağlanan ziyaretçiler, siteyi en verimli şekilde kullanır,
  • Site içerisine doğal bir satış kanalı bağlantısı eklenir ve online rezervasyon bağlantısı oluşturulur,
  • Her zaman geliştirilebilir yapı ve tasarımlar ile dilediğiniz zaman gerekli güncellemeleri yapıyoruz,
  • Profesyonel fotoğraf çekimleri ile işletmenize değer katacak görsellere yer veriyoruz,
  • Otel web sitesi ve sosyal medya hesaplarıyla potansiyel müşterilere ulaşmak için çok yönlü çalışmalar yürütüyoruz,
  • Sık sık güncellenen içerik ve görsellerle sitenizin her daim aktif olmasını sağlarken müşterilerinize güven aşılıyoruz.

Otel Expert’i tercih ederek işletmeniz için en doğru dijital pazarlama stratejinizi oluşturabilirsiniz. Dünyanın farklı bölgelerinden müşteri edinmek ve geniş bir kitleye ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Otel Web Sitesi