WhatsApp

Otel Tanıtım Filmi Çekimi

Otel ya da konaklama işletmenizin tanıtımını yeterince çarpıcı şekilde yapıyor musunuz? Otel tanıtım filmi çekimi hizmetimizle sizleri hedef kitlenizi ulaştırabilir ve turizmin önde gelen markalarından biri haline getirebiliriz. Doğru bir reklamcılık süreci, vereceğiniz hizmetin kalitesi ve prestiji ile ilgili çok şey söyler. Günümüzde pek çok kullanıcı, tanıtım filmlerinin sunduğu anlatım ve çarpıcı görüntüleri inceleyerek dijital dünyada hızlıca ‘’ilham alır’’ ve satın alma kararını verir.  

Kurumsal Tanıtım Filmi Hizmetlerimiz – Neden Otel Expert?

Otel Expert olarak bizler, modern çekim yöntemleri ve kullanıcı odaklı güçlü bir hikaye ile call-to-action dilini bir araya getiririz: Potansiyel müşterilerinizi sizinle iletişime geçmeye ve sizin aracılığınız ile yaşayacakları deneyimin gücüne ikna etmek, tanıtım filmimizin temel amacını oluşturur.

  1. Güçlü ekipmanlar: 4K Çözünürlükte ULTRA HD kaliteye sahip ekipmanlarımızla profesyonel tanıtım filmi üretiyoruz. Kurguyu desteklemek için kullanılacak birbirinden farklı ekipmanlar firmanızın tanıtım senaryosu için en iyi çıkarır. Işıklandırmadan iç ve dış mekan çekimi için gerekli bağlam oluşturma adımlarına kadar her süreçte sadece profesyonellerle muhatap olun.
  2. Drone ile Otel Tanıtım Filmi Çekimi: Otelinizin bulunduğu konumu, sahip olduğu alanları ve sunduğu olanakları göstermenin en iyi yolu ona biraz uzaktan bakmak olabilir! Doğru hikayeyi destekleyecek güçlü bir çekim tekniği, drone ile etkileyici sahnelerin filminize eklenmesini sağlayabilir. Otelinizi baştan sona tüm avantajları ile gösterecek modern bir tanıtım.
  3. Super Slow Motion Çekim: Modern pazarlama ve çekim tekniklerinin tamamı firmanızın sesini daha yüksek çıkarmak için bir araya geliyor: Kullanıcıyı filmde tutacak dinamik sahneler, slow motion gibi çekim yöntemleri ile güçlendirilerek filme ekleniyor. Alanında uzman montaj ekibimiz doğru sahne ve hizmetlerin altını çizmek için çeşitli yöntemler uyguluyor.
  4. Kurgulu Çekim: Biz bu işi biliyoruz! Otel video çekimleri hizmetimizi alırken işin kurgu ve müzik montajını bize bırakın! Otelinizin marka kimliğine en uygun aurayı yeterince güçlü bir senaryo ile yaratıyor, doğru müzik, efekt ve detay seçimleri ile güçlendiriyoruz. Marka kimliğinizi güçlendirmek için sahip olduğunuz kurumsal dili tanıtım filmlerinde de koruyor, müşterilerinizi sizinle iletişime geçmeye ikna ediyoruz!

Havadan Otel Tanıtım Filmi Çekimleri

Otel Drone çekimleri ile pazarlama filminizi güçlendirin! İşletmenizi en modern yöntemler ve yüksek çözünürlüklü videolarla tanıtmanızı sağlayacak drone çekimleri profesyonellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Anlatım, kompozisyon ve akışı güçlendiren videolar en doğru hikaye ile bir araya getirilir: Firmanızın öne çıkarır ve onun müşterileri ile iletişim kuran dili oluruz.

Kitle Hedefleme Odaklı Otel Video Çekimleri

Hedef kitleniz asıl bir üsluptan etkilenerek aradıkları tatil deneyiminin ‘’tam olarak bu’’ olduğuna ikna olabilir?

Bu soruya hazırlanmış yanıtlar verenlerden kaçının! Otel Expert, spesifik olarak hitap ettiğiniz kitlenin belirlenmesi ve bu kitlenin tüketim alışkanlıklarının analiz edilmesi ile, tam olarak kitlenizde işe yarayacak dili yaratır.

  1. Kitlenizin hayalindeki tatili tam olarak hangi detaylar oluşturuyor?
  2. Kitlenizi yoğun olarak hangi yaş grubu oluşturuyor?
  3. Kitleniz bir tatile tam olarak kimlerle geliyor? Bir çift olarak, çocuklarıyla, geniş ailesiyle?

Potansiyel müşteri kitlenizi tanımak onları etkileyerek harekete geçirecek tüm nüansları anlamak anlamına gelir. Otel drone çekimleri ile birleştirdiğimiz reklam filmi çalışmalarımız, tam olarak bu nüanslara hitap eden güçlü bir promosyon ve marka dili yaratır. İşte tam da bu yüzden bizden alacağınız film hizmeti, yatırım getirisi en yüksek olan kararlarınızdan biri haline gelir.

Dijital dünyada çeşitli platformlarda, web sitenizde, sosyal medya platformlarında, Youtube’da, geleneksel reklam ağlarında kullanmak üzere siz de bir reklam filmi çektirin ve dönüşüm odaklı bir süreç sonunda satışlarınıza katkıda bulunun.

Farklı Hedeflere Odaklı Otel Tanıtım Filmi Çekimi

Markanızı, web sitenizi, yeni başladığınız online rezervasyon olanaklarınızı, işletmenize yeni eklediğiniz tesisinizi, anlaşmalı tur şirketi ile gerçekleştirdiğiniz organizasyonları ya da çok daha fazlasını tanıtın. Farklı hedeflere odaklı otel tanıtım filmi çekimi hizmetlerimizle talep ettiğiniz ne ise tam olarak onu üretiyoruz!

Sorularınız mı var? Hemen bizimle iletişime geçin! Müzikten animasyon detaylarına, çekim kalitesinden senaryo ve akışa kadar tam olarak sizin talep ettiğiniz işi size sunabilmek bizim için oldukça önemli. Otel Expert ekibi olarak işletmenizin hikayesini dinlemeye hazırız!

Otel Tanıtım Filmi Çekimi