WhatsApp

Otel Sosyal Medya Yönetimi

Dijital dünyada yeterince görünür müsünüz? Günümüzde otel ve konaklama sektörü prestij yönetimi ve müşteri ilişkilerini büyük bir oranda sosyal medya platformları üzerinden yönetiyor. Yeterince görünür değilseniz, neredeyse tüm tatil planlarını sosyal medyadan aldıkları ilham doğrultusunda planlayan milyonları kaçırıyorsunuz demektir.

Peki, kurumsal sosyal medya platformlarının tümünün yönetimine profesyonel olarak zaman ayırmak, en güncel pazarlama trendleri ile müşterileriniz ile doğru iletişim kurmak, onların talep & soru & önerilerine doğru stilde yanıtlar vererek marka güvenilirliğini arttırmak için ne yapmanız gerekiyor?

Hemen söyleyelim: Yalnızca arkanıza yaslanın ve işletmenize gelen müşterileriniz için neler sunacağınız odaklanın. Markanızın dijital dünyada sosyal medya platformlarındaki görünürlüğünü biz hallederiz! Bizden satın alacağınız uzun vadeli otel sosyal medya yönetim hizmetleri, dijital dünya yardımı ile elde edeceğiniz müşterilerin sayısını arttırırken tanınırlığınızı yükseltir ve doğru kitleye doğru bir üslup ile hitap etmenizi sağlar.

Unutmayın: dünyanın en güçlü pazar alanları artık milyon dolarlık televizyon kanallarından ibaret değil. Herkesin erişimine açık ve dolayısıyla sonsuz rekabet alanı sunan sosyal medya platformları, geleneksel pazarda kimin başarıya ulaşacağını da belirliyor.

Sizin İçin Neler Yapıyoruz? – Otel Sosyal Medya Yönetimi

Kurumsal hizmetlerimiz doğrultusunda sosyal medyada her bakımdan güçlü bir profile sahip olmanızı ve aktif paylaşımlarınız sayesinde kısa sürede daha geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz!

Takipçilerinizi Arttırıyoruz!

Sosyal medyada takipçilerinizi tamamen organik şekilde arttırmak, bu kitleden elde edeceğiniz dönüşümü ve satış oranlarınızı yakından ilgilendirir. Adım adım çeşitli reklam kampanyaları, çekilişler, interaktif gönderiler, sadakat bağı kurma maksatlı üretilen içerik türleri ve çok daha fazlası ile otel sosyal medya platformlarının algoritmalarına hitap ediyoruz.

Daha fazla kişinin karşısına çıkın, potansiyel müşterilerinizin daha fazlasına hizmetlerinizi tanıtma şansı bulun diye.

*Hızlı takipçi satın alarak profilinizin spam olarak işaretlenmesine sebep olan yöntemlerden kaçının! Otel Expert, sosyal medya platformlarının algoritmalarını bilen, alanında deneyimli ekibi ile profilinizi yalnızca organik yöntemlerle güçlendirir. Bu, çok daha uzun vadeli bir otorite ve dönüşüm sağlamaya meyilli bir kitle anlamına gelir.

Tanıtın, güçlendirin ve iletişim halinde kalın!

DM Yönetimi ile Müşteri İlişkilerinizi Güçlendiriyoruz!

Otel sosyal medya yönetimi hizmetlerimizle müşteri ilişkilerinize yeni bir boyut kazandırıyoruz: GenZ, GenY ve GenX ile doğru şekilde iletişim kurma becerisine sahip, müşterilerinizin talep ve ihtiyaçlarını anlayabilen güçlü iletişim ekibimizle yeni nesil bir çözüm masası oluşturmak mümkün.

Facebook, Instagram, Twitter gibi platformların tamamında sizi daha iyi tanımak, hizmetlerinizi anlamak, rezervasyon süreci hakkında bilgi almak ya da rezervasyon işlemi sırasında karşılaştığı bir sorunu rapor etmek isteyen müşterilerinize yanıt veriyoruz. Sürekli yanıt veren bir platform, tek bir müşteri kaçırma ihtimalini minimize eden ve ‘’güvenilir’’, ‘’ulaşılabilir’’ olduğunu garanti eden bir markaya dönüşür.

Adım adım daha iyisine doğru.

Kampanya ve Aktivite Yönetimi – İnteraktif Marka Kimliği

Güçlü bir kampanya ve aktivite yönetimi;

  1. Var olan takipçilerinizi elinizde tutmanıza yardımcı olur.
  2. Yeni takipçilerin karşısına çıkma şansınızı arttırır ve daha hızlı bir takipçi artışını beraberinde getirir.
  3. Kullanıcıların hafızalarında edindiğiniz yeri güçlendirerek hizmet tercihi sırasında size gelme ihtimallerini maksimize eder.

Güçlü bir yönetim süreci ile satışlarınızı arttırmanın anahtarını size sağlayalım! Çekilişlerden aktif olarak gerçekleşen yayın ve sohbetlere, interaktif Instagram hikayelerinden hediyelere, indirim ve promosyon haberlerinden müşteri beklentilerini öğrenme amaçlı olarak gerçekleşen anketlere kadar çok sayıda aktivite, sosyal medya profilinizi canlı bir reklam alanına dönüştürür.

Sosyal Medya Reklamcılığı – Görünür Olun!

Sosyal medya platformlarının her birinde aktif olarak kullanılan reklam modellerini biliyor ve reklamlarla dönüşüm sağlamayı çok seviyoruz! Güçlü otel fotoğraf çekimi hizmetleri ile reklam içeriklerini de organize ediyoruz. Sosyal medya reklam yönetimi hizmetlerimiz, doğru içerikleri doğru bir kitle hedefleme çalışması ile bir araya getirir: Bütçenizin hiçbir kısmı yanlış strateji için harcanmaz!

İşletme Profilinizin Kapsamlı Yönetimi – Prestijli Görünüm

Profiliniz yeterince profesyonel görünüyor mu? Otel Expert ekibi sayesinde: Evet! Profilinizde işletme kimlik bilgilerinizden sabit olarak görünen içeriklerinize kadar tüm detayları dönemin trend ve gerekliliklerine göre belirleyelim. İşletmenizin ilk bakışta yeterince güvenilir, modern ve prestijli görünmesi için gerekli her şey sağlayalım.

  1. Sabit Instagram story’leri
  2. Güçlü ve kullanıcıyı harekete geçirme odaklı biyografi / açıklama alanları
  3. Aktif olarak çalışan ve kullanıcıyı doğru alan götüren buton / linkler
  4. Çok daha fazlası!

Otel Sosyal Medya Yönetimi