WhatsApp

Otel Satış Pazarlama

Uluslararası ve yerel arenada binlerce otel satış kanalı kullanılıyor. Peki, siz hangi otel satış kanallarını kullanıyorsunuz ve hangi alanlarda başarılısınız? Otelexpert, dünyanın en ünlü otel satış pazarlama kanallarında sizi üst sıralara taşır! Dünyanın dört yanından müşteri bulmanızı sağlayacak olan kanalları gelin birlikte yönetelim. Otelexpert uzmanları, işletmenizin var olduğu kanalları ve mutlaka olması gereken satış yerlerinde etkili bir planlama sağlar.

Gelirinizi en üst noktaya taşımak için Otelexpert uzmanları, detaylı bir çalışma yürütür. Küresel pazarlarda ön plana çıkmanız ve yüz binlerce potansiyel müşteriye ulaşmanız için satış kanalı entegrasyonu gerçekleştiriyoruz. Online & oflline otel rezervasyon sistemlerinde görünür olmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Otel Satış Pazarlama Nedir?

İşletmenizi dijital pazarlama kanallarında ön plana çıkarmak istediğinizde büyük bir karmaşanın içinde kaybolabilirsiniz. Özellikle çevrimiçi otel acentaları (OTA) kullanmak çok büyük bir zaman ve emek ister. Otelexpert, sizin için tüm kanallarda etkili bir yönetim sağlıyor! Booking, Etstur, TrivaGO, Agoda vb. sayısız kanalda oteliniz için gerekli çalışmaları yürütüyoruz.

Otelinizin ilgili kanallarda üst sıralarda gözükmesi, misafirlere profesyonel fotoğraflar sunulması ve kanal yönetimi gibi neredeyse her işlemi sizin için yapıyoruz. Sizin belirlediğiniz fiyat, rezervasyon süresi ve oda sayısına bağlı olarak otel satış pazarlama tekniklerini kullanıyoruz. Bu sayede oteliniz, aynı bölgede, aynı faaliyet türünde ve uluslararası alanda ön plana çıkıyor!

Uluslararası Satış Kanallarında Öne Çıkın!

Otelexpert uzmanları otel satış kanallarında doğru bir optimizasyon için farklı çalışmalar yürütür. İşletme bilgisi, faaliyet alanı, fotoğraflar, müsaitlik durum bilgisi, fiyat, kampanya dönemleri ve indirim oranları gibi alanlarda oteliniz öne çıkartıyoruz.

Her işletme misafirlerine yönelik farklı avantajlar sunar ve birbirinden farklı talepleri olur. Otelexpert, her işletme için benzersiz çalışmalarla farklı raporlar hazırlıyor! Bu sayede işletmenizin en fazla ihtiyaç duyduğu alanlarda gerekli iyileştirmeleri sağlıyoruz. Çok yönlü çalışmalar ve pazarlama tekniklerimizle, potansiyel müşteri ağınızı geliştiriyoruz.

Online Rezervasyonları Tek Merkezden Yürütün!

Dünya çapında binlerce otel satış kanalı aracılığıyla rezervasyon yapılıyor. İşletme sahibi olarak her satış kanalını yürütmeniz mümkün olmayacaktır. Her OTA farklı bir arayüz sunar ve birçoğu son derece karmaşıktır. Otelexpert Channel Manager sistemi ile tek sistem üzerinden kolay yönetme imkanı sunuyor.

Fiyat oluşturma, müsaitlik durum bilgisi ekleme, rezervasyon sınırlandırma vb. işlemler otomatik olarak sistemden yapılır. Neredeyse sizin yapacağınız tek bir işlem ve kontrol yoktur. Özel sistemimiz oteliniz ile ilgili tüm bilgileri OTA sistemlerinden günceller.

Sizin İçin Hangi Avantajları Sunuyoruz?

Son yıllarda milyonlarca kişi, online ortamlar aracılığıyla otel rezervasyonu yapıyor. Peki, sizin işletmeniz online ortamlarda ne kadar görünüyor? Otelexpert uzmanları, işletmenizin OTA sistemlerinde görünür olmasını sağlarken sadık bir müşteri kitlesine ulaşmanıza da yardımcı olur. Size özel sunduğumuz avantajları aşağıda inceleyin!

  • Web sitesi, OTA, sosyal medya kanalları vb. birçok alanda etkinliğinizi inceliyoruz,
  • Eksik olan yerler, geliştirilmesi gereken kanallar ve çok daha fazlası için ayrıntılı rapor sunuyoruz,
  • OTA sitelerinde herhangi bir kaydınız yoksa kayıt oluşturuyoruz,
  • İşletmenizin ihtiyaçları ve talepler doğrultusunda OTA’da ön plana çıkmanız için gerekli analizleri sunuyoruz,
  • Marka bilinirliği oluşturarak müşterilerinizin gözünde prestijli bir noktaya gelmenizi sağlıyoruz,
  • Otel rezervasyon sistemleri ile işlerinizi kolaylaştırarak birçok işlemin otomatik yapılması için yardımcı oluyoruz.

İster köklü bir işletme isterseniz de yeni bir otel olun, Otelexpert’in sertifikalı uzmanlarından bilgi isteyin! Biz, işletmenize değer katacak çözümleri yaparken siz sadece yeni müşterilerinize ‘merhaba’ deyin.

Bizimle Güven Kazanın!

İşletmeniz için binlerce dolar harcayarak yatırım yapsanız da dijital kanallarda var olmadığınız sürece, istediğiniz etkiyi sağlayamazsınız. Otelexpert uzmanları, dijital kanallarda harika çözüm önerileriyle işletmenizi güçlendirir! OTA hesabı yönetimi, potansiyel müşterilerinize sunacağınız avantajlar, otelinizin en güzel özellikleri ve çok daha fazlasını sizin için hazırlıyoruz.

Hedef müşterilerinize ulaşmanın birincil yöntemlerinden biri otel satış kanallarını kullanmaktır. Marka değerinizi güçlendirecek çalışmalar ve OTA hesapları yönetimi ile müşterilerin size güvenmesini sağlıyoruz. Peki, nasıl?

Profesyonel fotoğraflar, rakip analizi ile sektörün iyileri arasında kıyas, danışmanlık, rezervasyon sayısını arttırmak için gerekli çalışmalar ve çok daha fazlasıyla işletme hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz! Üstelik sadece rezervasyon sayısını arttırmakla kalmıyoruz. Kısa ve uzun vadeli otel satış pazarlama çalışmalarımızla turizmin öncü işletmeleri arasında yer almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Otel Satış Pazarlama