WhatsApp

Otel Fotoğraf Çekimi

Dijital dünyada müşteriler rezervasyonlarını internet üzerinden yapmayı tercih ediyor! Peki siz dijital dünyada ne kadar başarılısınız? Otelinizi hangi fotoğraflarla ön plana çıkarıyorsunuz? Gelin beraber inceleyelim! Otelexpert uzmanları işletmenizin dijital dünyada en ön sıralarda yer alması için otel  fotoğraf çekimi işlerini profesyonelce gerçekleştiriyor!

Tesisinizi detaylı, özel ve ilham veren fotoğraflarla yeni müşterilerine ulaştıralım! Sizi ön plana çıkartan detayları, hizmetinizi, misafirlerinize sunduğunuz bütün her şeyi en dikkat çekici haliyle sunmak ister miydiniz? Hemen bizimle iletişime geçin.

Otel Fotoğraf Çekimi Nasıl Yapılır?

Turizm alanında faaliyet gösteren işletmeler kıyasıya bir rekabet içindedir. Doğru pazarlama ve tanıtım yapmayı başaran işletmeler ise adını dünya çapında duyurur. Otel Expert, her alanda işletmenizin bir adım önde olması için çeşitli çalıştırmalar yürütüyor. Otel fotoğraf çekimi ise en fazla tercih edilen çalışmalardan biridir. Misafirlerinizin üstünde pozitif ve estetik bir algı oluşturan fotoğraflar ile rezervasyon sayınız artış gösterir.

Fotoğraf çekiminde en önemli nokta sizin ne istediğinizdir. Otel Expert, sizden gelen talepler doğrultusunda özel bir çalışma hazırlar. Otel odası, mimari, yiyecek – içecek, sunulan aktiviteler, havuz, spor salonu, plaj vb. farklı alanlar için fotoğraf çekimi yapılmalıdır. Bu sayede müşterileriniz, otelde sunulan avantajlar hakkında detaylı bilgi sahibi olacaktır.

Otel odası fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorsanız Otel Expert avantajlı fırsatlarıyla her zaman yanınızdadır. Çekilen fotoğraflar rezervasyon siteleri, sosyal medya hesapları, broşür, basılı yayın vb. kategorilere göre özenle düzenlenir. Bu sayede işletmeniz her mecrada ön plana çıkan oteller arasında yer alır.

Neden Profesyonel Fotoğraf Çekimi Yaptırmalısınız?

Yapılan son araştırmalarda otel müşterilerinin kullanıcı yorumları ve fotoğraflar doğrultusunda karar verdiği görülüyor. Binlerce otel müşterisi kalitesiz fotoğraf çekimi yaptıran otellerden uzak duruyor. Otelin imajını sarsan fotoğraf çekimleri her yıl daha fazla zarar etmenize sebep olabilir. Profesyonel otel fotoğraf çekimi en kısa tabirle, müşterilerinizi etkilemenizi sağlar. Diğer avantajları gelin birlikte inceleyelim:

  • Dünyanın farklı ülkelerinden müşteri edinebilirsiniz,
  • Estetik algının yüksek olduğu fotoğraflar sayesinde otelinizi en etkili şekilde tanıtırsınız,
  • İşletme ve marka değeriniz yükselir,
  • Doğrudan hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar (Örneğin, muhafazakar otel sahibiyseniz bu alana yönelik çekimler yapılır),
  • Tanıtım ve pazarlama maliyetleriniz daha düşük olur,
  • Prestijinizi arttıracak çekimler ile otelinizin en güzel köşeleri objektife yansır.

Otel Expert çok yönlü uzman ekibi ile fotoğraf çekimlerinin en doğru ve etkili şekilde kullanılmasını sağlar. Bir fotoğraf çekimi çok farklı iletişim kanallarına özel düzenlenir. Müşterileriniz, sizi internetin her alanından kolayca bulabilir!

Sosyal Medya Çekimleri Nasıl Yapılır?

Otel sosyal medya yönetimi doğru çalışmayla yapıldığında birçok rezervasyon sitesine oranla daha fazla müşteri getirir. Otel Expert, sosyal medya hesabınızı ziyaret eden kişileri potansiyel müşterileriniz yapar! Peki, nasıl? Size özel sunduğumuz fotoğraf çekimleri ve SEO çalışmaları ile sosyal medyada da bir yıldız olabilirsiniz.

Sosyal medya çekimleri, kullanılacak platforma göre titizlikle yapılır. Örneğin, Instagram’da story paylaşımları için dikey ve profesyonel fotoğraflar çekiyoruz. Üstelik boomerang, gönderi paylaşımları veya son trend akımlara yönelik dikkat çekici çalışmalar da yürütüyoruz. Sosyal medya platformlarında güvenilir imaj çizen çalışmalarımız, pozitif yönde size dönüş sağlayacaktır.

Rezervasyon Oranlarında Hızlı Artıştan Faydalanın!

Otel Expert’in size sunduğu akıllı çözümler ile rezervasyon oranlarınızı arttırabilirsiniz. Fotoğraflar, dünyaya açılan en etkili kapınızdır. Sosyal medya ve SEO trendleri neredeyse her dönem değişiyor. Siz işletmenizle ilgilenirken birçok konuyu takip etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak biz, sizin için her trendi ve gelişmeyi yakından takip ediyoruz!

İşletmenize değer katacak çalışmalarla dünyaca ünlü oteller arasında yer alabilirsiniz. Fotoğraf çekimleri otel girişinden farklı odalara kadar her alanda titizlikle yapılır. Ayrıca dilerseniz otel tanıtım filmi çekimi ile misafirlerinize daha etkili görseller sunabilirsiniz. Turizm sektöründe öne çıkmak ve müşterilerinize prestijli bir görünüm sağlamak için her alanda Otel Expert, en iyisidir. Üstelik size özel hazırladığımız rapor ve analizlerle işletmenizin bugünkü ve çalışmalar sonraki değerini görebilirsiniz.

Doğru ışık ve açı, profesyonel fotoğraf çekimi için yeterli olmayabilir. Otel Expert, en iyi işletme fotoğraflarını en etkili şekilde sunmanızı sağlar! Bizimle iletişime geçerek işletmenizi en iyiler listesine yazdırabilirsiniz.

Otelinizin sunduğu deneyimleri müşterilerinize en gerçekçi ve özel haliyle sunalım! Siz sadece artan takipçilerinizi izleyin, yeni müşterilerinizle ilgilenin.

Otel Fotoğraf Çekimi