WhatsApp

Kanal Yönetimi Programları (Channel Manager)

Farklı otel satış kanallarındaki hesaplarınızı yönetmekte zorlanıyor musunuz? Sahip olduğumuz kanal yönetimi programları ile bu sorunu kısa zamanda giderebilirsiniz. Her sistem için müsait bilgisi, fiyat, rezervasyon durumu vb. bilgileri düzenlemek vaktinizin büyük bir kısmını heba eder. Otel Expert’in anlaşmalı sistemi ile tüm bilgileri tek dokunuşla kontrol edebilirsiniz. Üstelik farklı hesaplarınızdaki bilgiler otomatik senkronize olur. Otel Expert sizin için sorunsuz rezervasyon yönetimi sağlıyor!

İşletme sahipleri, dünyanın farklı ülkelerinden müşteri edinmek için otel satış kanallarını kullanmalıdır. Dijitalleşen dünyada bu durum neredeyse bir zorunluluk haline geldi. Otel Expert, OTA hesaplarınızın kolayca kontrol etmenizi sağlarken gelirlerinizi de üst noktalara taşır! Siz de bizimle iletişime geçerek kişiselleştirilmiş avantajlarından faydalanın!

Online Otel Satışlarınızı Tek Merkezden Yönetin!

Rakiplerinizle kıyasıya rekabet halinde olmak için online satış kanallarını etkili kullanmanız gerekir. Ne kadar fazla kanalda faaliyet gösterirseniz müşteri sayınız da aynı oranda artış gösterecektir. Otel Expert’in sertifikalı uzmanları, OTA hesaplarınızı aktif hale getirir. Otelinizle ilgili ayrıntılı bilgileri paylaşır ve oteliniz bir cazibe merkezi olarak görülür.

Sizin için yapacağımız hizmetler elbette bu kadar sınırlı değil! OTA hesaplarındaki faaliyetlerin sonlanmasıyla birlikte kanal yönetimi ile ilgili size eğitim veriyoruz. Tek ekranda onlarca farklı hesabı görüp kontrol edeceğiniz sistemlerde pek çok işlem de otomatik yapılır. Siz indirim, fiyat ve ani değişkenleri girerek tüm rezervasyonu sorunsuz yönetebilirsiniz.

Avantajlı Kanal Yönetimi!

Otel Expert ve Reseliva iş ortaklığı ile Channel Manager programından hemen faydalanabilirsiniz. İşletmenizdeki odaları farklı satış kanallarına paylaştırarak çok yönlü bir pazarlama strateji oluşturuyoruz. Bu sayede bir satış kanalından gelmeyen müşteri, farklı bir kanaldan sizi bulabiliyor.

Size özel sunduğumuz rezervasyon yönetiminin en büyük avantajlarından biri ise maliyetlerin azalmasıdır. Olası problemlere karşı müşterilerle yaşayacağınız rezervasyon sorunları büyük oranda engellenir. Öte yandan oda envanterinizi her sistem için ayrı ayrı manuel olarak güncellemenize gerek yoktur. Envanterden fiyat bilgisine kadar her işlem otomatik olarak yapılır.

Kanal yönetim programları kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta firma seçimidir. Otel Expert, satış öncesi ve sonrası sunduğu hizmetlerle 7/24 sorunlarınıza çözüm bulur. On yılı aşkın deneyimimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin! Uzmanlarımız sadece dijital alanda değil, turizm alanında da yetkilidir.

Channel Manager Size Hangi Avantajları Sunar?

Otel Expert aracılığıyla sahip olacağınız Channel Manager sistemleri birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Gelin, işletmenize ve size özel sunduğumuz avantajları beraber inceleyelim!

Sınırsız Satış Kanalı

Pek çok işletme sahibi, satış kanallarını yönetmekten çekindiği için bir iki alanla sınırlı kalıyor. Otel Expert’in size sunduğu avantajla sınırsız satış kanalında otelinizi tanıtabilirsiniz. Görünürlüğünüzü ve marka değerinizi arttıracak faydalar için bizimle iletişime geçin!

Prestij Kazanın

Farklı mecralarda etkili şekilde yer almak müşterilerin pozitif bir algıya sahip olmasına yardımcı olur. En iyi tanıtım otel satış pazarlama kanalları arasında üst sıralarda yer almaktır! Üstelik farklı kanallarda yer almanız aylık ve yıllık gelirinizi de yükseltecektir.

Hatasız Rezervasyon

Rezervasyon yönetimini manuel ya da bilinmeyen bir programdan yapmak overbooking gibi sorunlara yol açar. Otel Expert, hatasız ve eksiksiz rezervasyon hizmetiyle müşteri ilişkinizi güçlendirir.

Her İşletme İçin Uygun!

İşletmeniz ister küçük isterse de çok büyük olsun, kanal yönetim programları ile satış veriminizi arttırabilirsiniz. Uygun fiyatlı çözümlerden yararlanmak için Otel Expert’in sertifikalı uzmanlarıyla 7/24 iletişim kurabilirsiniz.

Etkili Zaman Yönetimi!

Operasyonel verimliliğinizi arttırmak ve etkili zaman yönetimi için satış kanallarını tek bir ekrandan yönetmenizi sağlıyoruz. Otomatik oda envanveri düzenleme, kişiselleştirilebilir özellikler, hızlı fiyat yönetimi ve dünya çapında erişilebilirlik için kanal yöneticisi kullanmalısınız.

Otomatik Entegrasyon

Otel Expert ile iletişime geçtiğinizde tüm satış kanallarınızın otomatik entegrasyonunu sağlayabilirsiniz. Örneğin, bir X kanalından rezervasyon oluşturulduğunda Y kanalındaki oda envanteri de otomatik olarak güncellenecektir.

Komisyonsuz Oranlar!

Size özel sunduğumuz avantajlardan yararlanmak ve uygun fiyatlı kampanyaları deneyimlemek için hemen bizimle iletişime geçin!

İşletmenizi Çok Yönlü Değerlendirin!

Seyahat pazarında yer edinmeniz sadık müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar. Üstelik uzun yıllar boyunca yükselen bir ivmeye sahip olabilirsiniz. Otel Expert’in size sunduğu kanal yönetimi ile işletmenizi her alanda değerlendirin.

Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve kullanıcı dostu kanal yöneticisinden faydalanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz’

Kanal Yönetimi Programları (Channel Manager)